Znaleziono ciało na posesji w Raciborzu

Piątkowa służba strażaków ujawniła ciało 85-letniego mężczyzny na jednej z posesji przy ulicy Rybnickiej. O godzinie 14:09 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące braku kontaktu z lokatorem.

Na miejsce natychmiast wysłano jeden zastęp strażaków. Po wejściu do mieszkania i przeszukaniu terenu, za budynkiem posesji znaleziono ciało mężczyzny w stanie rozkładu.

Kom. Dariusz Szerszunowicz z raciborskiej komendy policji poinformował, że ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji, która ma pomóc ustalić przyczynę śmierci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img