Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudniku przejdzie termomodernizację

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa z wykonawcą na termomodernizację Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rudniku. Inwestycja jest dofinansowana z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zakres prac obejmuje:

  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
  • docieplenie ścian budynku
  • budynek stanie się bardziej energooszczędny
  • zmniejszą się koszty jego utrzymania
  • poprawi się komfort uczniów i pracowników szkoły

Zakończenie prac planowane jest na połowę września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img