W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa z wykonawcą na termomodernizację Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rudniku. Inwestycja jest dofinansowana z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Zakres prac obejmuje:
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
- docieplenie ścian budynku
- budynek stanie się bardziej energooszczędny
- zmniejszą się koszty jego utrzymania
- poprawi się komfort uczniów i pracowników szkoły
Zakończenie prac planowane jest na połowę września.




