Zaproszenie na koncert „Co nam w duszy gra…”

Śląski Związek Chórów i Orkiestr Okręg Raciborski, Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Raciborskie Centrum Kultury zapraszają na drugą edycję koncertu muzyki chóralnej, która odbędzie się w piątek, 15 listopada 2024 roku, o godzinie 18:00 w Domu Kultury „Strzecha” w Raciborzu.

W programie koncertu wystąpią znane chóry i zespoły z ziemi raciborskiej, prezentujące szeroki repertuar – od utworów klasycznych po współczesne kompozycje. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wystąpią:

  • Chór „BRZEZIE” (parafia św. app. Mateusza i Macieja, Aleksandra Gamrot)
  • Chór „CANTATE” (DFK Pawłów, Gabriela Grytner)
  • Chór „VIVO” (RCK Racibórz, Agnieszka Patalong)
  • Chór Parafii Św. Anny w Krzyżanowicach (Leonard Fulneczek)
  • Chór im. Juliusza Rogera w Rudach (Maria Wiechoczek)
  • Żeńska grupa Chóru „Cecylia” (GCBK i DFK Krzanowice, Kamila Pawliczek-Błońska)
  • Chór „LUTNIA” (GOKSiR Lubomia, Kamil Klimek)
  • Zespół wokalny (SP nr 13 Racibórz, Iwona Sedlaczek)
  • Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (RCK Racibórz, Tomasz Dworak, Alicja Ploch-Burda, Zbigniew Mużelak) – grupy „Strzecha Seniorzy” i „Mała Strzecha”

Prowadzenie: Agnieszka Kawulok

Data: 15.11.2024, godz. 18:00
Miejsce: RCK DK „Strzecha”, ul. Londzina 38
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img