Zapaśniczy Memoriał Grzegorza Pieronkiewicza za nami

Ponad 200 młodych zawodników (8-15 lat) rywalizowało wczoraj (30.05) na hali przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu w ramach 8. Memoriału Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym.

Do boju stanęli reprezentanci 20 klubów sportowych z całej Polski. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci MKZ-u Unii Racibórz. Wyniki rozgrywek w poszczególnych kategoriach można znaleźć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img