Wylane pozostałości farby do kanalizacji

We wtorek, 13.02. podczas prac remontowych na ul. Szczęśliwej jeden z pracowników wylał wodę zawierającą pozostałość po umyciu wiader po farbie akrylowej wodorozcieńczalnej.

Na miejsce wezwano straż miejską i jednostkę straży pożarnej. Przed przyjazdem na miejsce jednostki ochrony pożarowej opłukano kratkę studzienki.

 

Działania straży polegały na przepłukaniu instalacji kanalizacji burzowej wodą, aby rozcieńczyć roztwór.
Sprawą zajęła się straż miejska, która prowadzi postępowanie wyjaśniające z właścicielem firmy.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img