16 stycznia o godz. 17.00 w bibliotece na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 odbędzie wspólne kolędowanie z Zamkową Grupą Teatralną. Jeśli macie ochotę przedłużyć magiczny czas świąteczny, przyjdźcie na wspólne kolędowanie w Bibliotece. W programie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, które uczestnicy spotkania zaśpiewają wraz z gośćmi przy akompaniamencie maestra Zbigniewa Zippla- przyjaciela biblioteki.


