Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu raciborskiego do udziału w wyjątkowym konkursie „Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego”.
To świetna okazja do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa publicznego przy współpracy Policji, Straży Pożarnej oraz Pogotowia Ratunkowego – zachęcają organizatorzy.
Konkurs odbędzie się 10 czerwca 2026 r. w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich.
Kto może wziąć udział?
Uczniowie klas 1-8 szkół podstawowych:
- Kategoria I – klasy 1-3
- Kategoria II – klasy 4-6
- Kategoria III – klasy 7-8
Zasady udziału:
- szkoła może zgłosić jedną drużynę w każdej kategorii
- drużyna składa się z 2 uczniów oraz opiekuna
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: rzecznik@raciborz.ka.policja.gov.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 maja 2026 r.




