Ukradła auto i pojechała do Jastrzębia-Zdroju. Tam wpadła w ręce raciborskich policjantów

Raciborscy kryminalni zatrzymali 48-letnią mieszkankę powiatu raciborskiego, która ukradła samochód swojemu byłemu partnerowi. Okazało się, że kobieta była również poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, który wydał za nią nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego na 6 miesięcy. Teraz dodatkowo grozi jej do 5 lat więzienia za kradzież pojazdu.

Wczoraj (10.03) w toku prowadzonych działań operacyjnych raciborscy kryminalni ustalili, że w Jastrzębiu-Zdroju przebywa kobieta, która na terenie powiatu raciborskiego dokonała kradzieży samochodu marki Skoda. Pod ustalonym adresem mundurowi zatrzymali 48-latkę. Na miejscu ujawnili również skradziony pojazd, który został przekazany właścicielowi.


W trakcie czynności z zatrzymaną okazało się, że kradzież samochodu nie jest jej jedynym przewinieniem. Kobieta była też poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej celem odbycia kary 6 miesięcy więzienia za czyny popełnione w przeszłości.

Teraz kobieta odpowie także za kradzież, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Równocześnie toczą się wobec niej inne postępowania, a sprawa ma charakter rozwojowy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img