Trzej Tenorzy zaśpiewali na Zamku Piastowskim

 „Brunetki, blondynki”, „O sole mio”, „Wielka sława to żart” czy „Hallelujah”, to tytuły tylko niektórych utworów, które można było usłyszeć w niedzielę 13 sierpnia 2023 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu w ramach koncertu Trzech Tenorów VINCERO.

To jedna z wielu wakacyjnych propozycji koncertowych, która cieszy się olbrzymim powodzeniem. Na zamkowej scenie zaprezentowali się: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski oraz Mariusz Adam Ruta. Była to kolejna wakacyjna propozycja spędzenia wolnego czasu, na którą zaprosili: Starosta Raciborski – Grzegorz Swoboda i Zarząd Powiatu Raciborskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się od powitania artystów oraz publiczności przez Krystynę Niklewicz – dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu, która w imieniu własnym oraz Starosty Raciborskiego – Grzegorza Swobody i całego Zarządu Powiatu Raciborskiego podziękowała za liczne przybycie oraz życzyła pozytywnych i niezapomnianych wrażeń podczas odbioru koncertu.

Źródło: http://www.zamekpiastowski.pl/

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img