Toyota i volkswagen zderzyły się na Stalowej

Dziś rano, 7 listopada o godzinie 5:27, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Stalowej w Raciborzu. Jak wynika ze zgłoszenia, sytuacja wymagała interwencji służb ratunkowych. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano zastęp straży pożarnej z Raciborza, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Według ustaleń funkcjonariuszy, sprawcą kolizji był 30-letni kierowca volkswagena, mieszkaniec Raciborza, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu kierowcy toyoty pochodzącemu z Wodzisławia Śląskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a sprawcę ukarano mandatem karnym.

Kolizja spowodowała jednak znaczne straty materialne, które wstępnie oszacowano na 8 tysięcy złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img