Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu była gospodarzem miejskiego zakończenia roku szkolnego

Miejskie zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbyła się w Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu. Miała miejsce w piątek, 21 czerwca, i zgromadziła Prezydenta Miasta Racibórz Jacka Wojciechowicza, jego I Zastępcę Michała Kuligę, radną dr Ludmiłę Nowacką oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Krzysztofa Żychskiego.

Po uroczystym otwarciu przez dyrektorkę szkoły, mgr Marzenę Niżborską, prezydent Wojciechowicz zabrał głos, wspominając czasy swojej młodości, kiedy był uczniem tej szkoły (wówczas SP 12).

Zakończenie roku stało się również okazją do wyróżnienia laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty. Prezydent wręczył nagrody sześciu uczniom oraz ich opiekunom z różnych szkół, w tym SP 1, SP 3, SP 13 i SP 18.

Uroczystość zakończyły występy artystyczne, w tym wspólne wykonanie piosenki przez uczniów i nauczycieli.

 

UM Racibórz

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img