Stracił prawko za jazdę 108 km/h w obszarze zabudowanym

37-letni kierujący volkswagenem, zlekceważył przepisy ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Mieszkaniec powiatu krapkowickiego jechał z prędkością 108 km/h. 

W piątek około godziny 18.00 Roszkowie na ulicy Kolejowej policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. Kierował nim 37-latek, który jechał ze znaczną prędkością w obszarze zabudowanym. Miał na liczniku 108 km/h.

 

Za popełnione wykroczenie ukarany został przez mundurowych mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 13 punktami. W tym przypadku, za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym, policjanci dodatkowo zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

Nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, do których dochodzi na polskich drogach. Respektujmy bezwzględnie obowiązujące przepisy, bo to od nas zależy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img