Spektakl z drzewami w rolach głównych odbył się w raciborskim Arboretum

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Na polanie przy Zaczarowanym Ogrodzie, w otoczeniu zieleni, zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć spektakl poznańskiego Teatru Atofri, który zabrał widzów w niezwykłą podróż do świata drzew. 

Wspólnie z artystami uczestnicy mogli na chwilę zwolnić tempo, wsłuchać się w odgłosy lasu, przyjrzeć się drzewom z bliska i spojrzeć na otaczający świat z zupełnie nowej perspektywy. Niezapomnianą atmosferę współtworzyła muzyka wykonywana na żywo, która idealnie komponowała się z leśnym krajobrazem – relacjonują raciborscy urzędnicy.

W wydarzeniu wzięła udział Zastępca Prezydenta Raciborza Małgorzata Rudnicka – Głowińska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img