Raciborskie PTTK dotarło pod Bramę w Gorce

31 maja 2026 roku pod patronatem honorowym Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody odbyła się kolejna wycieczka autokarowa której celem było zwiedzanie Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego pod nazwą ” BRAMA W GORCE ” .

O godz. 6:00 wyruszyliśmy do miejscowości Waksmund. Na miejscu zaplanowano zwiedzanie z Przewodnikami, którzy bardzo ciekawe opowiadali o historii powstania tego miejsca jak i możliwości edukacyjnej. Po około dwóch godzinach pozostał czas na indywidualne zwiedzanie i czas wolny na posiłek i odpoczynek. Później zbiórka przy bramie i powrót do autokaru. Wręczenie legitymacji członkowskiej nowemu członkowi naszego oddziału i powrót do Raciborza – relacjonuje prezes raciborskich struktur PTTK, Andrzej Kuśnierz.

Najstarszy uczestnik urodził się w roku 1950, a najmłodszy, Martyna, to rocznik 2016. W sumie w wycieczce brały udział 54 osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img