Raciborscy pięściarze na Mistrzostwach Śląska w Bieruniu

23 i 24 marca w Bieruniu odbyły się Mistrzostwa Śląska Superligi w K-1, boksie i thaiboxingu. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy RONIN, a gospodarzem Miasto Bieruń wraz z Burmistrzem Miasta Bieruń – Krystianem Grzesica.
Do rywalizacji stanęło ponad 150 zawodników.
Bardzo dobry występ na tej imprezie zaliczyli raciborscy pięściarze z Klubu Sportowego Łamator. Zdobyli oni łącznie w boksie trzy złote medale i jeden srebrny:
  • Julia Mielnik – Mistrzostwo Śląska, senior
  • Kostiantyn Semenchenko – Mistrzostwo Śląska, senior
  • Stanislav Mytsko – Mistrzostwo Śląska, junior
  • Agnieszka Misterska – Wicemistrzostwo Śląska, senior
  • Tatiana Ziółkowska nie miała przeciwniczki i stoczyła pojedynek z cięższą seniorką poza konkurencją.
Zawodników do rywalizacji przygotowali trenerzy: Tomasz Jabłonka i Przemysław Żeslawski.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img