Powiatowe kocyki czekają na noworodki w raciborskim szpitalu

Z rąk Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody na ręce pracowników Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Rejonowego w Raciborzu trafiła kolejna partia wyjątkowych kocyków dla dzieci przychodzących na świat w raciborskim szpitalu.

To symboliczny, ale pełen ciepła gest, którym Powiat Raciborski wita najmłodszych oraz wspiera rodziców w tych wyjątkowych chwilach. Niezmiennie wspieramy i promujemy rodzenie w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu, gdzie przyszłe mamy mogą liczyć na profesjonalną opiekę, nowoczesne warunki oraz doświadczoną i pełną empatii kadrę medyczną – mówi starosta Swoboda.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy to zespół specjalistów, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie mam oraz ich dzieci, tworząc atmosferę troski, wsparcia i spokoju w jednym z najważniejszych momentów życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img