Powiat Raciborski podsumowuje rok 2023

To był bardzo pracowity i owocny rok dla naszego Powiatu

Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda podsumował ten intensywny rok 2023. Rekordowe działania Starostwa w kwestii inwestycji i projektów, a także lokalnych inicjatyw, które bezpośrednio wpłynęły na komfort i jakość życia mieszkańców naszego Powiatu.

Był to dobry rok dla inwestycji, rozwoju infrastruktury i modernizacji dróg. Ogromna termomodernizacja Szpitala Rejonowego i otwarcie nowych oddziałów, a także rozbudowa Zamku Piastowskiego, to tylko nieliczne inicjatywy podjęte w tym roku, które wpłyną pozytywnie nie tylko na mieszkańców, ale także na rozwój turystyki w naszym Powiecie.

Przeprowadzono szereg działań i ekologicznych inicjatyw, które wpłyną bezpośrednio na ekologię, a także ochronę naszego środowiska.

Zaangażowanie w działania szkół, jednostek oświatowych i domy pomocy społecznej to prawdziwy dowód na to, że najważniejszą jednostką w życiu miasta jest człowiek.

Niewątpliwie Starosta Grzegorz Swoboda, był siłą napędową do wielu zmian i inicjatyw, angażując siebie i radnych, by w pełni zrozumieć potrzeby i problemy mieszkańców.

Pozyskiwanie ogromnych środków zewnętrznych z minimalnym zaangażowaniem środków własnych powiatu, daje wiele możliwości na rozwój i rozbudowę całe powiatu.

W nowym 2024 roku zaplanowano jeszcze więcej działań i inicjatyw, które będą miały korzystny wpływ na mieszkańców naszego powiatu.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img