Powiat Raciborski na XIII Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych

W miniony piątek (8.05) w Katowicach odbyły się XIII Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych – wyjątkowe święto sportu, integracji i pozytywnej energii!

Powiat Raciborski reprezentowała Szkoła Specjalna wraz z dyrektorem placówki Rafałem Lazarem, nauczycielami, wolontariuszami, rodzicami, a przede wszystkim młodzieżą – niezwykłymi sportowcami, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i sportowym duchem pokazali, że w sporcie najważniejsze są pasja, wytrwałość i radość ze wspólnego działania – przekazują urzędnicy ze Starostwa Powiatowego w Raciborzu.

W wydarzeniu uczestniczył również starosta raciborski Grzegorz Swoboda, który z uznaniem kibicował uczestnikom i podkreślał znaczenie inicjatyw promujących aktywność, integrację oraz równe szanse dla wszystkich.

To był dzień pełen emocji, uśmiechu i inspirujących chwil, które po raz kolejny udowodniły, że sport nie zna barier, a prawdziwa siła tkwi we wzajemnym wsparciu i wspólnocie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za piękne reprezentowanie Powiatu Raciborskiego – przekazał starosta Swoboda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img