Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 14-latkę bez uprawnień

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 14-latkę, która kierując czterokołowcem, nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Nieletnia nie posiadała uprawnień do kierowania. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj, po godzinie 15 w Górkach Śląskich na ulicy Ofiar Oświęcimskich policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na kierującą quadem. Policjanci, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, próbowali ją zatrzymać i skontrolować. Młoda kobieta nie reagowała i zaczęła uciekać w kierunku ulicy Nowej. Na skrzyżowaniu ulicy Nowej z ulicą Rudzką z powodu nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik i spadła z quada. Policjanci natychmiast wybiegli z radiowozu, aby udzielić kierującej pierwszej pomocy. Jak się okazało, pojazdem kierowała 14-latka bez uprawnień. Na miejsce przyjechał ojciec nastolatki, pod którego opiekę została przekazana. Niebawem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 14-latka odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

 

KPP Racibórz

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img