Pierwsze boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą w Powiecie raciborskim

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowego boiska do piłki nożnej ze sztuczną trawą w Kornowacu.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Wójt Grzegorz Niestrój wraz z przedstawicielami klubów sportowych działających na terenie Gminy Kornowac.
Obiekt poświęcił Ksiądz Marek Głuch – Proboszcz Parafii Św. Bartłomieja w Pogrzebieniu.

Senatora RP Henryka Siedlaczka, reprezentowała dyrektor jego biura Katarzyna Gołębiowska, która odczytała list gratulacyjny.
Po części oficjalnej wystąpili uczniowie naszych szkół oraz odbył się pokaz Freestylu futblowego.

W ramach otwarcia odbył się również dzień sportu szkolnego w którym wzięło udział ok. 200 uczniów szkół gminnych. Rozegrano turniej piłkarski. Na zakończenie Wójt wręczył medale zawodnikom.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img