Nowy plac zabaw w Kuźni Raciborskiej oficjalnie otwarty

W asyście starszaków z Przedszkola nr 2 oraz uczniów drugiej klasy tamtejszej Szkoły Podstawowej burmistrz Kuźni Raciborskiej otworzył długo wyczekiwany plac zabaw w Kuźni Raciborskiej.

Projekt „Budowa dwóch placów zabaw w Gminie Kuźnia Raciborska zlokalizowanych w miejscowościach Kuźnia Raciborska i Rudy” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2023–2027 w ramach naboru prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img