Najaktywniejsi członkowie raciborskiego PTTK odznaczeni dyplomami

W minionym tygodniu członkowie raciborskiego Oddziału PTTK, z prezesem Andrzejem Kuśnierzem na czele, spotkali się ze starostą raciborskim Grzegorzem Swobodą. Była to okazja, by wręczyć dyplomy dla najbardziej aktywnych uczestników działalności PTTK.

Był to piękny moment podsumowania wspólnych działań, pasji do turystyki oraz zaangażowania w promowanie górskich wędrówek i aktywnego stylu życia. Nagrodzeni zostali uczestnicy, którzy swoją aktywnością, zaangażowaniem i pasją przyczyniają się do rozwoju turystyki górskiej oraz promocji regionu. To dzięki takim osobom możliwe jest budowanie wyjątkowej społeczności ludzi kochających góry, wspólne wyprawy i odkrywanie piękna polskich szlaków – przekazał starosta Swoboda.

O kolejnych wycieczkach raciborskiego PTTK piszemy m.in. tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img