W hali sportowej OSiR w Raciborzu w miniony piątek i sobotę trwały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U20 w zapasach.
Na matach rywalizowali młodzi zawodnicy z kraju i zagranicy, prezentując wysoki poziom sportowy, ogromną determinację i widowiskowe pojedynki. Emocji nie brakowało, a kibice mogli podziwiać przyszłych mistrzów tej dyscypliny – przekazuje raciborski OSiR.
W turnieju bardzo dobry wynik osiągnął reprezentant MKZ-u Unii Racibórz, Franciszek Koćwin, który wywalczył brązowy medal w kategorii do 87 kilogramów. W ramach turnieju rozegrano również mecz pomiędzy reprezentantami Polski i Reszty Świata – wygrali gospodarze stosunkiem walk 6:4.



















