Lepkie rączki 46-latka z powiatu głubczyckiego. Ukradł 3 ule pełne pszczół

Raciborscy kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który dopuścił się kradzieży trzech uli. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pod koniec marca do raciborskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił o kradzieży trzech uli wraz z pszczołami z jego pola. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę.
Złodziejem okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego, który na swoją posesję przywiózł ule. Ponadto w trakcie kradzieży mężczyzna uszkodził ogrodzenie właściciela. Straty oszacowano na blisko 9 tysięcy złotych
– przekazują raciborscy policjanci.

Skradzione ule wraz z pszczołami zostały odzyskane i przekazane właścicielowi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat wiezienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img