Koncert dęty w Parku im. Miasta Roth

W raciborskim Parku im. Miasta Roth w miniony weekend zagrała Młodzieżowa Orkiestra oraz Kameralna Orkiestra Raciborskiego Centrum Kultury. Materiał filmowy zrealizowany przez Raciborską Telewizję Kablową.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img