Kolizja na skrzyżowaniu Opawskiej i Jana Pawła II w Raciborzu

Wczoraj, 11 lipca o godzinie 12:10, na skrzyżowaniu ulic Opawskiej i Jana Pawła II (DK45) doszło do kolizji dwóch pojazdów. Zdarzenie miało miejsce, gdy kierująca Skodą Fabią, 21-letnia kobieta, nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, co doprowadziło do zderzenia z Volkswagenem Golfem, którym kierowała 40-letnia obywatelka Czech.

Obie kobiety zostały poddane badaniu trzeźwości, które wykazało, że obie były trzeźwe. Sprawczyni zdarzenia, kierująca Skodą, została ukarana mandatem karnym.-informuje sierż. sztab. Joanna Wiśniewska, oficer prasowy raciborskiej policji.

W wyniku kolizji nie odnotowano poważniejszych obrażeń, a służby drogowe szybko przywróciły ruch na skrzyżowaniu do normy. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby unikać podobnych incydentów w przyszłości.

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img