Gala 25-lecia samorządu województwa śląskiego

25 września 2023 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia świętowano „25 lat samorządu Województwa Śląskiego”.


– To nie tylko okazja do świętowania ćwierćwiecza samorządowych działań, ale przede wszystkim chwila, by podziękować tym, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem przyczynili się do kształtowania historii i rozwoju naszego regionu – zarówno na poziomie województwa, jak i poszczególnych gmin i powiatów – mówił marszałek Jakub Chełstowski, który wraz z byłym premierem prof. Jerzym Buzkiem, wręczył statuetki wyróżnionym.

Wyróżnione osoby otrzymały statuetki „Super Prezydenta”, „Super Burmistrza” i „Super Wójta”. Starostowie powiatu raciborskiego, kłobuckiego, rybnickiego, bielskiego otrzymali statuetki „Super Starosty”. W gronie wyróżnionych znalazł się Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda oraz Wójt Gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki. Serdecznie gratulujemy!

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img