XXI Eko-wystawa w Pietrowicach Wielkich za nami

Przez cały weekend w Pietrowicach Wielkich odbywała się XXI już edycja Eko-wystawy, czyli największego w regionie wydarzenia dla miłośników ekologicznych i nowoczesnych technologii dla domu, ogrodu i przemysłu.

To była wyjątkowa edycja, która po raz kolejny przyciągnęła tłumy miłośników ekologii, zdrowego stylu życia i lokalnych inicjatyw. Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzać stoiska pełne naturalnych produktów, rękodzieła oraz innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. Nie zabrakło również atrakcji na scenie – występy artystyczne, koncerty oraz spotkania z zaproszonymi gwiazdami dodały wydarzeniu wyjątkowego charakteru i przyciągnęły szeroką publiczność – przekazują organizatorzy.

Pomysłodawcy zapewniają, że już rozpoczynają się przygotowania do przyszłorocznej edycji. A tymczasem polecamy kilka zdjęć ze wczorajszych wydarzeń w Pietrowicach Wielkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img