Przez cały weekend w Pietrowicach Wielkich odbywała się XXI już edycja Eko-wystawy, czyli największego w regionie wydarzenia dla miłośników ekologicznych i nowoczesnych technologii dla domu, ogrodu i przemysłu.
To była wyjątkowa edycja, która po raz kolejny przyciągnęła tłumy miłośników ekologii, zdrowego stylu życia i lokalnych inicjatyw. Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy mogli odwiedzać stoiska pełne naturalnych produktów, rękodzieła oraz innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. Nie zabrakło również atrakcji na scenie – występy artystyczne, koncerty oraz spotkania z zaproszonymi gwiazdami dodały wydarzeniu wyjątkowego charakteru i przyciągnęły szeroką publiczność – przekazują organizatorzy.
Pomysłodawcy zapewniają, że już rozpoczynają się przygotowania do przyszłorocznej edycji. A tymczasem polecamy kilka zdjęć ze wczorajszych wydarzeń w Pietrowicach Wielkich.

















