Dzień Gwiezdnych Wojen w maju na Stacji Młodych w Raciborzu

Raciborski Klub Fantastyki “Bastion” oraz Stacja Młodych zapraszają wszystkich chętnych na pierwsze raciborskie obchody dnia Gwiezdnych Wojen, które w tym roku zbiegają się z 20-stą rocznicą premiery Zemsty Sithów.

2 maja na Stacji Młodych przez cały dzień będzie można przenieść się do odległej galaktyki, spotykając Rycerzy Jedi, grając w gry bitewne oraz planszowe związane z Gwiezdnymi Wojnami lub sprawdzając swoją wiedzę w quizie o tym uniwersum.

Wszystko to dziać się będzie 2 maja między godz. 10:00 a 21:00 w Raciborzu przy Placu Dworcowym 1. Wstęp jest wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img