Budowa kanalizacji w Zawadzie Książęcej z blisko 3 mln złotych dofinansowania

Gmina Nędza otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 884 007,68 zł na budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Zawada Książęca – chodzi o drugą część I etap tego zadania. Uroczyste wręczenie listu gratulacyjnego odbyło się 22 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach. Dokument z rąk Wicemarszałka Województwa Śląskiego Grzegorza Boskiego odebrał wójt Gminy Nędza Leszek Pietrasz.

Jak podkreślono w liście gratulacyjnym, projekt jest „wyjątkowym osiągnięciem, które świadczy o odpowiedzialności oraz realnej trosce i zaangażowaniu na rzecz zrównoważonej gospodarki wodnej”. Dziękujemy za wsparcie i działamy dalej dla mieszkańców naszej gminy – przekazali urzędnicy z Nędzy.

Projekt „Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Zawada Książęca – etap I część 2” realizowany będzie przy wsparciu środków z Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img