Ostatnia czerwcowa sesja Rady Miasta w Raciborzu nie była przyjemna dla prezydenta Dariusza Polowego, to fakt. Na uwagę zasługuje jednak to, że obecny włodarz miasta całkowicie lekceważy miejskich rajców.
Sprawa jest o tyle przykra i bulwersująca, że na czerwcowej sesji prezydent referował raport o stanie miasta za rok 2022. Opozycja miejska miała nadzieję, że przy tej okazji Dariusz Polowy wytłumaczy się mieszkańcom z niedociągnięć i zaniechań, których miał zdaniem części radnych dopuścić się prezydent. Nic z tego! Dariusz Polowy w momencie rozpoczęcia dyskusji nad raportem opuścił salę obrad, dając tym samym do zrozumienia rajcom, że nie ma zamiaru słuchać i odpowiadać na żadne pytania. Nie po raz pierwszy zresztą tak się zachował. Zapraszamy do obejrzenia dużego skrótu sesji Rady Miasta Raciborza, która odbyła się 28 czerwca 2023 roku. Cała sesja jest do obejrzenia na stronie raciborz.esesja.pl.




