5 zawodników RTW pojedzie na Mistrzostwa Świata do Salwadoru

Aż pięciu zawodników Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego zostało powołanych do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata SUP organizowane przez federację ISA Surfing w Salwadorze.

To ogromny sukces całego klubu, a przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla trenera Mariusza i naszych zawodników, którzy swoją ciężką pracą i pasją do sportu zasłużyli na to wyjątkowe osiągnięcie – przekazują zawodnicy.

W składzie reprezentacji znalazły się m.in. Lena Nowak i Martyna Drobny, które prosto z Abu Dhabi wyruszają z kadrą narodową do Ameryki Łacińskiej, by rywalizować z najlepszymi na świecie na wodach Pacyfiku.

Powołani:

  • Jakub Kubiak 2009r
  • Mikołaj Miczek 2013r
  • Krystian Świerkowski 2004r
  • Lena Nowak 2010r
  • Martyna Drobny 2009r
  • Mikołaj Majdan (SKŻ Sopot)
  • trener Mariusz Miczek RTW 

Mistrzostwa Świata w Salwadorze potrwają od 10 do 15 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img