3. edycja Pieskiej Plaży przyciągnęła miłośników czworonogów

W niedzielę 25 sierpnia, na plaży miejskiej w Raciborzu odbyła się 3. edycja „Pieskiej Plaży”, wydarzenia dedykowanego miłośnikom zwierząt, a w szczególności psów. Wydarzenie przyciągnęło wielu właścicieli psów oraz ich czworonożnych przyjaciół, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach. Na miejscu przygotowano specjalny tor przeszkód oraz różnorodne konkursy, a także przejażdżki na kucykach z Huzarskiej Doliny, co było dużą atrakcją dla dzieci.

W trakcie imprezy uczestnicy mogli skorzystać z darmowych porad Adriany Anderskiej, behawiorystki, oraz weterynarz z gabinetu „4 łapy” w Rydułtowach. Duże zainteresowanie wzbudziła obecność Agnieszki i Zenona Gureckich z hodowli owczarków niemieckich „Runicka Dolina”. Oprócz pokazów sztuczek z ich czworonogami, oferowali darmowe porady na temat postępowania ze zwierzętami oraz edukowali gości w zakresie odpowiedzialnego podejścia do adopcji lub zakupu psa.

Na miejscu znajdował się również „Psi Salon Cosmo”, gdzie można było dowiedzieć się więcej o pielęgnacji psów. W trakcie wydarzenia przeprowadzono zbiórkę karmy oraz rzeczy dla zwierząt. Sprzedawano także ręcznie robione gadżety, a cały dochód oraz wszystkie zebrane dary zostały przekazane na rzecz podopiecznych OTOZ Animals. Organizatorami wydarzenia byli przedstawiciele OTOZ Animals Racibórz, którzy zadbali o to, aby uczestnicy mogli spędzić czas w radosnej atmosferze, jednocześnie wspierając potrzebujące zwierzęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne w tym tygodniu

Tematy

spot_img

Powiązane

Kategorie

spot_imgspot_img